GENEL BİLGİLER

Genel politika

Rezervasyon öncesinde, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi sözleşmesindeki tüm maddeler kabul edilmiş, ön ödemenin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

1) Etkinlik süresince sağlanan bazı hizmetler altta sıralanmıştır.
-Havalandırma sistemi, klima
-Genel güvenlik sistemleri
-Genel aydınlatma
-Genel temizlik
-Genel anons sistemi
-Telefon operatörü ,telefon sistemi, internet
-Sandalye, masa ve masa örtüleri (Lütfen adeti önceden belirtiniz.)
-Güvenlik Hizmeti (genel kapı güvenliği)
-Katılımcı Ücretsiz Otopark Kartları

2) Kontrat ile birlikte ilave olarak talep edilebilecek hizmetler;

-İlk yardım
-Ek güvenlik 
-Özel temizlik
-Özel ses/ısık/platform vb bilgiler
-Stand tasarımıYönetim, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi gerçekleşecek etkinlikten iki iş günü önce, tam konuk sayısı hakkında bilgilendirilmelidir. Rezervasyonun çapı, ancak konuk sayısı ile anlaşılır ve böylelikle toplam maliyet belirlenir. Katılımcı sayısı, rezervasyon sırasında belirtilenden az ise indirim uygulanmaz.

Organizasyon firması talepte bulunduğu takdirde, etkinlik sırasında doktor, hemşire ve ambulans hizmeti kiralanabilir.

Bina dışına; bayrak, pankart, flama ve poster asılması yasaktır. Bu tip uygulamalar ancak yönetimin onayı alındığında, bina ana girişinin üzerinde belirtilmiş alanda yapılabilir.

Sözleşmede de şart koşulduğu gibi; salonların kapı, duvar ve tavanlarına herhangi bir şey yapıştırılması, çivilenmesi, takılması yasaktır.

Organizatörlerin binayı nasıl kullanabileceklerine dair daha fazla bilgi, sözleşmede detaylandırılmıştır. Salonlar üçüncü bir tarafa ( şahsa ) devredilemez.

Hizmetler

A.Yiyecek ve İçecek

Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi, her zevke uyan geniş bir yiyecek, içecek yelpazesine sahiptir.

200 kişilik servis kapasitesine sahip Lale restaurant Yönetim, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi bünyesinde hizmet vermektedir.

Ziyafetten açık büfeye uzanan kapsamlı servisiyle Lale restaurant, uluslararası kongreler ve toplantılar için olduğu kadar ufak çaplı etkinlikler için de ideal bir seçimdir.

Feshane Fuar kongre ve Kültür Merkezinde'de yapılacak olan tüm organizasyonlarda, beltur  dışarıdan yiyecek ve içecek getirilemez.


B.Servis Elemanları

Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi 'in personeli ve deneyimli elemanları hizmetinizde. Personelin, geniş bir etkinlik çeşitliliğini kapsayan uzmanlığı, misafirlerin Feshane kapısından içeri girdikleri andan itibaren özenle ağırlanmalarını sağlar.